28. 2. 2017

ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s. (R-R) má za sebou 25 let své existence

Ano, už je to celých 25 let, co byla při ománkovém (nápoj s čarovným účinkem) víně založena organizace, jejímž cílem bylo umenšit rizika spojená se sexuální prací, jejichž důsledky by postihly nejen samotné sexuální pracovnice, ale v konečném výsledku celou společnost. Na počátku to nebylo jednoduché, ale my doufáme, že se nám za ta léta alespoň trochu podařilo přispět k tomu, aby svět byl lepším a veselejším místem k žití.

U příležitosti takového jubilea bychom vás rádi pozvali na rozkošný slavnostní ples, který se uskuteční 1. dubna v KZ Domovina na Praze 7, od 19 hodin. Těšit se můžete na bohatý program, ve kterém nebudou chybět také taneční vystoupení divadelního souboru Rozkoš, který mimo jiné předvede upoutávku k poslednímu remaku představení: Tragédie na Mississippi. K tanci a poslechu bude hrát Dixie band 1. LF Univerzity Karlovy. Od skupiny pak s pokročilejší horečkou sobotní noci převezme žezlo DJ M.I.X., který se už postará i o ty nenáruživější tanečníky.V neposlední řadě se můžete těšit na tajemnou Bombolu a hlasování o nejlepší novinářskou kachnu. Celý večer vás bude provázet šarmantní moderátorka Ester Kočičková.

Doufáme, že nás všichni přijdete povzbudit, potřást nám pravicí nebo alespoň strávit s námi večer oslav a ohlédnout se za naší historií.

Lístky jsou v prodeji online přes portál GoOut a nebo v našem poradenském centru u Hlavního nádraží v Praze (Bolzanova 1) každou středu a pátek od 10 do 16 hodin.

Dresscode: Dámy večerní dlouhé nebo koktejlové šaty, pánové smoking nebo tmavý oblek s motýlkem.

Na setkání s vámi se těší zakladatelka a ředitelka Hana Malinová a celý tým Rozkoše bez Rizika.

Akce se koná za finančí podpory ÚMČ Prahy 7.

EasyCookieInfo

« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Audio příběh