English

Aktuality

R-R Ostrava se připojí k Světovému týdnu proti AIDS

Ostravský tým ROZKOŠE bez RIZIKA se zapojí do Světového týdne proti AIDS, který pořádá IFMSA CZ Ostrava, Lékařská fakulta OU, Česká společnost pro AIDS pomoc a právě R-R.

 

AKCE TÝDNE PROTI AIDS V OSTRAVĚ:

 

Ve středu 28. listopadu bude od 17:00-20:00 hodin tým ROZKOŠE bez RIZIKA nabízet testování na HIV v sanitě R-R, která bude zaparkovaná u podniku RIO City Ostrava. Bar sídlí na adrese Poděbradova 23. Jde o jednu z bočních ulic ke Stodolní. 

 

Ve čtvrtek 29. listopadu proběhne v areálu Lékařské fakulty Ostravské univerzity série přednášek na téma prevence a léčby AIDS. Jedním z přednášejících bude i generální ředitelka R-R Hana Malinová, která přítomným představí úspěšné projekty mobilních ambulancí R-R na Ukrajině a v Zimbabwe.  Dále vystoupí například lékař Rastislav Maďar. Blok přednášek začne ve 12.30 a na jeho konci bude možné si prohlédnout venerologickou ambulanci, kterou používá R-R při výjezdech za ženami ze sexbyznysu.

 

pátek 30. listopadu bude městem projíždět tramvaj nabízející lidem osvětu ohledně nákazy viru HIV a výskytu AIDS, kterou připraví Česká společnost pro AIDS pomoc. Ve večerních hodinách v klubu Atlantik se můžete zapojit do diskuze s HIV pozitivním pacientem a shlédnout film Já a HIV od britského scénáristy Stephena Frye.

 

I v letošním roce si budete moci zakoupit na různých místech červenou stužku, která symbolizuje podporu lidem žijícím s HIV, lidem nemocným či lidem, kteří již chorobě podlehli.

Testování veřejnosti

Jako každý rok, i letos budeme testovat veřejnost na HIV. Navštívíme několik festivalů a testovat se bude i na našich poradenských centrech v…
celý článek

17. prosinec 2017 pod červenými deštníky

Na násilí páchané na ženách a mužích poskytujících sexuální služby jsme v neděli 17. prosince 2017 upozornili happeningem na Palackého náměstí v Praze.…
celý článek

Slavnostní ples k 25. výročí R-R

ROZKOŠ bez RIZIKA uspořádala při příležitosti 25. výročí založení organizace slavnostní ples, který se konal 1. dubna 2017 v KD Domovina pod záštitou…
celý článek