12. 4. 2017

NABÍDKA PRÁCE: Terapeutka - Brno

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.

Hledáme terapeutku pro Poradenské centrum R-R Brno.

Náplň práce:

  • terapeutické služby pro klientky na základě jejich individuálních potřeb
  • vedení běžné administrativy
  • podíl na rozvoji terapeutických služeb v organizaci
  • spolupráce s vedoucí divize pro doplňkové služby

Požadujeme:

  • absolvovaný psychoterapeutický výcvik a dosažený magisterský titul
  • výhodou je vzdělání v oblasti krizové intervence, v motivačních rozhovorech apod.

Nabízíme:

  • práci na DPP v rozsahu cca 10 hodin za měsíc

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.

Nástup ideálně ihned.

« Duben 2017 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Audio příběh