English

Aktuality

Fotogalerie ke konferenci R-R: Ze sexbyznysu na trh práce?

Konference „Ze sexbyznysu na trh práce?“ je za námi. Tým ROZKOŠE bez RIZIKA se na vlastní kůži přesvědčil, že uspořádat konferenci s mezinárodní účastí není až taková legrace. Soudě dle dosavadních ohlasů se ale vložené úsilí vyplatilo.

 

Velmi děkujeme vám všem, co jste nám s konferencí pomáhali. Dík největší pak patří aktivním účastníkům a účastnicím, kteří nám předali své zkušenosti a pohledy na věc.

 

Snad konference pomohla veřejnosti i zainteresovaným úřadům rozšířit obzory na problematiku sexbyznysu a jeho možné regulace.

 

Pro R-R byly velmi inspirativní příspěvky od zahraničních organizací z Nizozemí a Německa, kde mají několikaleté zkušenosti s legalizací prostituce. Už teď plánujeme další setkání a následné předání získaných informací odpovědným úřadům v České republice.

Prezentace zahraničních organizací: Kassandra, Hydra, Humanitas, RodeDraad

Prezentace Magistrátu hl. města Prahy a Úřadu práce ČR

Prezentace Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu

Prezentace organizací La strada, Ulice a Sananim

Prezentace ROZKOŠE bez RIZIKA

 

Projekt, v jehož rámci byla konference organizována, je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

 

Foto: Jan Losenický

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

Testování veřejnosti

Jako každý rok, i letos budeme testovat veřejnost na HIV. Navštívíme několik festivalů a testovat se bude i na našich poradenských centrech v…
celý článek

17. prosinec 2017 pod červenými deštníky

Na násilí páchané na ženách a mužích poskytujících sexuální služby jsme v neděli 17. prosince 2017 upozornili happeningem na Palackého náměstí v Praze.…
celý článek

Slavnostní ples k 25. výročí R-R

ROZKOŠ bez RIZIKA uspořádala při příležitosti 25. výročí založení organizace slavnostní ples, který se konal 1. dubna 2017 v KD Domovina pod záštitou…
celý článek