English

Aktuality

Fotogalerie ke konferenci R-R: Ze sexbyznysu na trh práce?

Konference „Ze sexbyznysu na trh práce?“ je za námi. Tým ROZKOŠE bez RIZIKA se na vlastní kůži přesvědčil, že uspořádat konferenci s mezinárodní účastí není až taková legrace. Soudě dle dosavadních ohlasů se ale vložené úsilí vyplatilo.

 

Velmi děkujeme vám všem, co jste nám s konferencí pomáhali. Dík největší pak patří aktivním účastníkům a účastnicím, kteří nám předali své zkušenosti a pohledy na věc.

 

Snad konference pomohla veřejnosti i zainteresovaným úřadům rozšířit obzory na problematiku sexbyznysu a jeho možné regulace.

 

Pro R-R byly velmi inspirativní příspěvky od zahraničních organizací z Nizozemí a Německa, kde mají několikaleté zkušenosti s legalizací prostituce. Už teď plánujeme další setkání a následné předání získaných informací odpovědným úřadům v České republice.

Prezentace zahraničních organizací: Kassandra, Hydra, Humanitas, RodeDraad

Prezentace Magistrátu hl. města Prahy a Úřadu práce ČR

Prezentace Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu

Prezentace organizací La strada, Ulice a Sananim

Prezentace ROZKOŠE bez RIZIKA

 

Projekt, v jehož rámci byla konference organizována, je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

 

Foto: Jan Losenický

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

Pochod s červenými deštníky – 17. prosince 2016

Fotografie z pochodu R-R proti násilí na sexuálních pracovnicích. Vycházeli jsme z Karlova náměstí, kde nabízíme klientkám naše sociální poradenství a zdravotní služby,…
celý článek

Konference R-R: Strukturální násilí a ženy ze sexbyznysu

V polovině června 2016 uspořádala R-R konferenci k tématu násilí a nekorektního jednání ze strany policie a strážníků vůči sexuálním pracovnicím. Žádost o…
celý článek

Testování veřejnosti na HIV s Toulavou sanitkou R-R

Během letošních testování veřejnosti jsme odhalili už tři nové případy HIV. Buďte na sebe opatrní, a když si nejste jistí zdravím svého sexuálního…
celý článek