Vymezujeme se vůči dezinformacím

Vymezujeme se vůči dezinformacím

Vzhledem k tomu, co se v minulém týdnu událo na scéně sexbyznysu, nemohla ani nás minout kauza zadržení majitelů serverů nabízejících sexuální a erotické služby. A jak už to tak bývá, s informacemi přicházejí i dezinformace. Cítíme nutnost se vyjádřili k těm, které se týkají přímo naší organizace.  

Od několika klientek jsme obdrželi informaci, že naše organizace ROZKOŠ bez RIZIKA měla údajně něco společného se samotnými majiteli serverů, nebo že jsme se dokonce podíleli na zrušení těchto portálů.  

Musíme tyto informace uvést na pravou míru. Jsme jediná organizace s odborností a celorepublikovou působností, která smí oficiálně pracovat s lidmi, kteří poskytují placené sexuální a erotické služby. A s jinými organizacemi zaměřujícími se na ženy poskytující sexuální služby nijak nespolupracujeme. Nemáme nic společného se spolkem, který si přisuzuje částečné zásluhy za zrušení webových stránek, na kterých byla sexuální a erotická inzerce.  

Naším cílem je zlepšovat postavení osob poskytující placené sexuální a erotické služby. Vnímáme důležitost férovějších pracovních podmínek v sexbyznysu. Při provozování našich služeb jsme vázáni mlčenlivostí. Proto se striktně vymezujeme vůči dezinformacím, které kolují ohledně nějaké naší spolupráce se třetími stranami.  

Principy a způsoby našich služeb se nemění! Nadále nás naleznete ve 13 krajích a nabízíme poradenství, právní a terapeutické služby pro osoby, které poskytují placené sexuální a erotické služby. Můžete se na nás obrátit! V případě potřeby vám můžeme nabídnout různé druhy poradenství např. bezpečný pohyb na internetu, předání právních informací a možnosti promluvit si o Vašich zkušenostech a nalézat řešení Vaší situace. 

 V případě potřeby kontaktujte týmy Vašeho kraje. 

Poradenská centra R-R

mapa PC