Testování v Jablonci nad Nisou

Testování v Jablonci nad Nisou

Testujeme Jablonec

2. až 8. října probíhá v Jablonci nad Nisou Týden sociálních služeb. Na tom není nic zvláštního. Skvělé na tom je, že po několikaleté odmlce se ho účastníme i my. Program bude nabitý zajímavými akcemi, od výstav, prezentací, besed, prodejních akcí, bezplatného poradenství nebo charitativní sbírky.

Naše nezisková organizace přispěje také zajímavým a dokonce prospěšným příspěvkem. 4. října nás naleznete před Spolkovým domem, který se nachází na ulici E. Floriánové 8. Od 16:00 do 19:00 zde v naší mobilní ambulanci budeme ZDARMA testovat zájemce na HIV, syfilis nebo i žloutenku typu C.

Občas se stane, že ve víru vášně se lidi zapomenou chránit. Jak ale dokazují výsledky z loňského roku, HIV je opět na vzestupu. A není to už záležitost jenom gay komunity, naopak se více vyskytuje v heterosexuální majoritě a co je důležité, v mladší cílové skupině. 

Proto odhoďte veškerý ostych a přijďte. Na HIV testujeme úplně anonymně, na syfilis a žloutenku typu C vyžaduje legislativa osobní údaje. Všechny testy jsou ale ZDARMA a provádíme je do 15 MINUT. Krom potvrzení, že jste zdraví, obdržíte i malou drobnost.

Jestliže Vám v tomto termínu do toho skočilo něco neodkladného, nezoufejte. Můžete se nechat otestovat jindy. Termíny testování veřejnosti naleznete ZDE.