Sexbyznys v on-line

Sexbyznys v on-line

Dobry privat

Jedním z důsledku pandemie covid-19 bylo i masivní přesunutí nabízených placených sexuálních a erotických služeb do prostředí on-line. Jak to tady funguje jsme se zeptali Kristýny, PR a marketingové manažerky webu dobryprivat.cz.

 

Můžete nám představit Váš portál Dobrý privát a samozřejmě i Vaší pozici ve společnosti?

Náš portál Dobryprivat.cz budujeme již asi pátým rokem, avšak pravda je taková, že teprve poslední dva roky je intenzivně spuštěný. Každým dnem na něm pracujeme. Primárně slouží k inzerci dívek, poskytujících sexuální služby, ačkoliv tím naše portfolio zdaleka nekončí. Dále se zaměřujeme na edukativní část, kdy píšeme blog o sexu, jehož cílem je pokrýt veškerá témata, počínaje pohlavními nemocemi, fetišismem, erotickými praktikami, sexuální deviace a mnoho dalších. Fungujeme zkrátka jako velmi přehledná „sexipedie“, kde lidé naleznou všechny odpovědi ohledně sexu a vše, co s ním úzce souvisí. Působím zde jako PR manažerka a operátorka webu, kdy proaktivně obsluhuji zejména u nás inzerující dívky, ať už mají jakýkoliv dotaz, a to formou telefonu nebo e-mailu.

Za jakých podmínek je u Vás možné inzerovat?

Inzerovat u nás může naprosto kdokoliv. Přiznám se, našlo by se zde i pár mužů, ačkoliv dívky jsou samozřejmě předností, přičemž inzerce probíhá způsobem, že se u nás dívka, případně zmíněný muž, dobrovolně zaregistrují, vytvoří si tak profil, jež obnáší velmi jednoduchou cestou vyplnění patřičných, povinných údajů. Potom účet zkontrolujeme, ověříme následným kontaktováním, je-li vše v pořádku, a poté jej obratem aktivujeme. Inzerce u nás na webu je ZDARMA a hodláme v tom i nadále pokračovat.

 

Máte nějaké podmínky ukončení spolupráce, jaká je výpovědní doba? Za jakých podmínek ukončujete spolupráci?

Jak jsem již zmínila, vytvoření profilu je zcela ZDARMA, proto celková správa daného účtu s tím spjatá je vždy v režii inzerenta, který inzerci vytvořil, což znamená, že jej může on sám kdykoliv deaktivovat, tím pádem se nebude nadále u nás na webu zobrazovat.

 

 Komu patří fotografie uveřejněné na vašich stránkách? Autorská práva jsou vaše nebo inzerentek?

 Každý náš inzerent souhlasí při registraci s ochranou osobních údajů, což znamená, že je plně zodpovědný za vytvoření svého profilu včetně fotografií, parametry jsou tedy zcela pravdivé a v jeho vlastnictví. My nemáme žádná autorská práva, ani k poskytování údajům 3. stranám. Pakliže by došlo ke zneužití fotografií a informací, vždy to jde ruku v ruce s inzerentem, avšak v případě protiprávního jednání nesmím opomenout fakt, že spolupracujeme s policií, kdy není problém dodat všechny náležité materiály, které potřebují.

 

Inzerující si sami mohou psát texty s nabídkou nebo je za ně píšete vy?

Není problém, aby si inzerující kompletní popisek napsal sám a sám jej také editoval, ačkoliv je pravda, že ve většině případů jim navrhneme naši korekturu a úpravu, kdy je podstata textu zachována, jen je to lépe podáno a bez chyb.

 

Jak funguje IT podpora (např. když chce inzerující změnit fotografie nebo telefonní číslo)?

Telefonní podpora funguje od 8-22 hodin. V případě nezastihnutí voláme hned obratem zpátky, jakmile je to možné, to samé e-mailová komunikace. Změna fotografií či telefonního čísla je naprosto běžná věc. Rádi vyhovíme a pomůžeme.

 

V čem se vaše služby liší od jiných inzertních portálů?

Dovolím si tvrdit, že všechno to gró spočívá především v rámci naší lidské péče. Alespoň co často slýchám od inzerentek, a že je to ten náš drive, proč vlastně neustále web zdokonalujeme, a to jak edukativní částí, tak co nejrozsáhlejší filtrací holek dle různých kritérií, kterou, mimo jiné, budeme spouštět další měsíc. Něco takového, z mého pohledu, není běžné na jiných webech, což je opět pro mě impuls, co navíc ještě tzv. vyšperkovat. Vždycky jsem byla názoru, že vždy je prostor pro zlepšení. Je třeba jít s dobou, proto také dosti dbáme na použitelnost a funkčnost webu v mobilních zařízení. Každý podnět ze strany našich návštěvníků a stejně tak dívek je vítán. Jedině tak je možnost růst a poskytovat maximální komfort.

 

Jaký význam má věta pod telefonním číslem ,, Řekni, že voláš z dobryprivat.cz “ ?

 To je prosté. Význam to má hlavně pro dívky, aby byly v obraze, odkud jej zákazníci kontaktují. Někdy k tomu klienty i samy vyzvou.

 

Určitě jako on-line společnost máte detailní statistiky. Prozradíte, jakou máte návštěvnost stránek?

 Přesné statistiky pochopitelně víme, ale zatím jej nechceme detailně uveřejňovat. Co je však podstatné, zpočátku se čísla pohybovala v řádech stovek, aktuálně je to v řádech tisíců. Náš společný cíl je mít však návštěvnost v řádech desetitisíců, což tímto tempem, jakým postupujeme, věříme, že toho do 2 let úspěšně dosáhneme.

 

Jsou nějaké dny, kdy jsou přístupy vyšší, popřípadě i nějaké hodiny během dne?

Návštěvy nejvíce probíhají v pondělí a v pátek, nicméně jedná se o rozdíl oproti jiným dnům pouze cca v rozpětí 10 %. Nic závratného. Co se týče času, potvrdilo se od 9-14 hodin, a samozřejmě večer od 18-23 hodin.

 

Proč by si inzerenti měli vybrat právě Váš portál?

To je jasné. Inzerující u nás propagují zcela ZDARMA, tudíž o nic nepřichází, ba naopak mohou jedině získat. To vše za účelem, ať si to u nás vyzkouší co možná nejvyšší počet dívek. Není nic lepšího než si ověřit na vlastní kůži. Neslibujeme nic, co slíbit nemůžeme. Víme, že náš portál stále není největší, ale rovněž také víme, že to pro nás není nic, co bychom nepřijali jako výzvu. Trpělivost růže přináší. Na popud toho nechceme nic zpoplatňovat. Řídíme se heslem – „spokojený návštěvník, spokojený inzerent, spokojená já“. Věci fungují, když jsou spokojeni všichni. Pak se docílí maxima.

 

Plánujete do budoucna nějaké technologické vylepšení? Popřípadě posílení infolinky či chatu?

Jistá technologická vylepšení časem určitě zvažujeme, ale přiznám se, vzhledem k tomu, jak okolnosti běží, není to něco, co by pro mě bylo na pořadu dne, proto jej nechci zatím ani sdělovat. Nyní se hlavně zaměřujeme na uživatelské vylepšení, máme jasnou představu o tom, co klienty trápí a na čem je naopak třeba zapracovat, a to je momentálně naší prioritou. Dále myslím, že infolinku a chat zvládám v současné době dobře, proto ji teď není potřeba posilovat.

 

Jestliže v sexbyznysu již působíte, nebo o něm přemýšlíte, podívejte se také do sekce Sexbyznys, kde můžete nalézt spoustu potřebných informací.