English

Aktuality

Thumb
Thumb

Přijďte se otestovat s Rozkoší!

Již několik let je v České republice na vzestupu nákaza virem HIV. Jen od počátku letošního roku bylo odhaleno 194 nových případů, čímž celkový počet nakažených stoupl na 3100. Při boji s virem HIV je přitom klíčové odhalit nákazu co nejdříve, protože tak je léčba nejúčinnější.

Kde a kdy se můžete nechat bezplatně otestovat?

Zastavte se u nás na EROFESTU!

Už 17.–18. listopadu se na pražském výstavišti v Letňanech koná Erotický veletrh. Přijďte za námi na stánek s číslem 35. Testujeme anonymně a bezplatně po oba dva dny po celou dobu, kdy je veletrh otevřený pro veřejnost, vyšetření provádí náš odborný zdravotnický personál. Na našem stánku můžete nejen nechat otestovat, ale hlavně se můžete dozvědět, jak se před virem HIV i dalšími pohlavně přenosnými chorobami chránit, a dozvědět se, čím dalším se ještě zabýváme.

Už máte jiný program? Testujeme celý týden!

V týdnu od 17. do 24. listopadu proběhne Evropský týden testování na HIV a žloutenky, jehož cílem je možnost se nechat bezplatně vyšetřit lidem z ohrožených skupin i široké veřejnosti. Do tohoto týdne se zapojí i ROZKOŠ bez RIZIKA.

Najdete nás:

Praha

Poradenské centrum R-R, Bolzanova 1, Praha 1

20. listopadu od 11 do 16 hodin, 21. listopadu od 13 do 18 hodin.

Brno

Poradenské centrum R-R, Vlhká 10, Brno

20. listopadu od 9 do 16 hodin.

Ostrava

Poradenské centrum R-R, Macharova 7, Ostrava-Přívoz

22. listopadu od 15:30 do 17:30 hodin.

České Budějovice

23. listopadu od 18 do 22 hodin v rámci akce Noc venku, Poradenské centrum R-R, Česká 20, České Budějovice

Vysočina

25. listopadu od 10 do 16 hodin v rámci akce Den otevřených dveří Nemocnice Třebíč, Purkyňovo náměstí 2, Třebíč

Jablonec

23. listopadu od 17 hodin v rámci akce Noc venku, Klub Woko, Podzimní 21, Jablonec nad Nisou

Hradec Králové

28. listopadu od 10 do 14 hodin před OC Futurum, Brněnská 23A, Hradec Králové

Stejně nestíháte? Nikdy není pozdě nechat se vyšetřit!

Ženy ze sexbyznysu mohou přijít do našich Poradenských center, nebo za vámi přijedeme v rámci našich terénních programů. Testujeme nejen přítomnost viru HIV, ale i další pohlavně přenosné choroby.

V rámci různých akcí pořádáme také testování pro veřejnost. Sledujte náš facebook a webové stránky, ať vám neunikne příští příležitost.

Testování veřejnosti

Jako každý rok, i letos budeme testovat veřejnost na HIV. Navštívíme několik festivalů a testovat se bude i na našich poradenských centrech v…
celý článek

17. prosinec 2017 pod červenými deštníky

Na násilí páchané na ženách a mužích poskytujících sexuální služby jsme v neděli 17. prosince 2017 upozornili happeningem na Palackého náměstí v Praze.…
celý článek

Slavnostní ples k 25. výročí R-R

ROZKOŠ bez RIZIKA uspořádala při příležitosti 25. výročí založení organizace slavnostní ples, který se konal 1. dubna 2017 v KD Domovina pod záštitou…
celý článek