Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ONLINE STREAM Květinová Harpyje

30 května ;19:30 - 21:00

Už i náš soubor se přizpůsobuje „době covidové“ a připravuje pro vás online stream divadelní hry Květinová Harpyje.
Představení budeme hrát a pro vás vysílat 30. května od 19:30. Pro soubor to bude znamenat „významnou divadelní křižovatku,“ neboť hrát se bude ve známém pražském divadle Semafor, Dejvická 688 (metro Dejvická) .
 
Hra se odehrává v neurčité době, snad někdy koncem 19. století. Jisté je však místo, kde hra probíhá – v hospodě! Menší skupinka štamgastů se utká o přízeň místní hostinské s “vetřelcem”. Jejich “každodenní pohodu” v hostinci s krásnou Annou naruší neznámý cizinec. Tomu se nelíbí chování místní skupinky složené z věčného studenta, zakyslého mládka, či pana Stromka (chlapíka prověřeného léty i ženami). “
Je to hra jedna báseň.” Hra je totiž psaná celá ve verších a její autorkou je principálka souboru Hana Malinová. Příležitosti, jakou hra psaná ve verších poskytla, se ujali dlouholetí spoluautoři Haniných her – Vladimír Pecka a Jaroslav Kohout, a vzniklo celkem 12 písní.
 
Ochotnický divadelní soubor ROZKOŠ je součástí organizace ROZKOŠ BEZ RIZIKA, z. s. Organizace pracuje se ženami a muži působícími v sexbyznysu, ochotnické divadlo funguje zároveň jako terapie.. Role, které neobsadí klientky a klienti R-R, si rádi zahrají příznivci divadla či osoby i z jiných marginalizovaných skupin; jako například lidé bez přístřeší, lidé žijící s HIV a další.
Cílem divadelních aktivit R-R je dostat nahoru – na pódium – ty, co se cítí být dole, na dně nebo skoro na dně.
Odkaz pro připojení zveřejníme v den konání představení. Prostřednictvím facebookové události nás budete moct podpořit dobrovolným vstupným.
Sledujte Facebokové stránky našeho souboru, nebo ROZKOŠE bez RIZIKA.

Místo konání

ONLINE
Webová stránka:
https://youtu.be/akKmvW4RewM

Pořadatel

ROZKOŠ bez RIZIKA
Webová stránka:
www.rozkosbezrizika.cz