Vyberte si konkrétní způsob podpory:

FINAČNÍ
PODPORA
MATERIÁLNÍ
PODPORA
NÁKUP
PŘES GIVT.CZ
DOBROVOLNICKÁ ČINNOST SDÍLENÍ
AKTIVIT R-R
JINÉ

Rozmýšlíte se nad tím, zda nás podpoříte? Máme pro vás seznam důvodů, proč je rozhodnutí podpořit nás správné:

  • DÁRCOVSTVÍ ZPŮSOBUJE ROZKOŠ – to je vědecky dokázané.
  • Bojujeme za práva žen. Neodsuzujeme a stojíme si za tím, že každý má právo rozhodovat o tom, jak naloží se svým tělem.
  • Chráníme zdraví veřejnosti. V roce 2019 jsme pracovali s přibližně s 3500 ženami, které poskytují placené sexuální služby. Kdyby každá žena měla denně jednoho zákazníka, tak dojdeme k číslu přes milion lidí, což je počet ohrožených osob za rok. Ve hře jsou ještě manželky, přítelkyně a děti zákazníků. Naše motto: “Zdraví každého z nás ovlivňuje zdraví nás všech”, má své opodstatnění.
  • Stigma spojené se sexuální prací je příliš vysoké na to, aby ženy žádaly vyšetření u svých lékařů. V rámci běžného vyšetření na gynekologii se nedělají komplexní vyšetření na pohlavně přenosné infekce. My v R-R víme, že lidé se vždycky nechovají zodpovědně, nehody typu “prasklý kondom” se v životě stávají a žádná ochrana není 100%.
  • Umíme pohlavně přenosné infekce diagnostikovat, ale také zajistit léčbu diskrétně a s respektem.
  • Vyšetření poskytneme i cizinkám, které nemají možnost využít zdravotní péče v ČR.

Finanční příspěvek

Pokud byste se spolu s námi rádi zapojili do naší práce pomocí finančního příspěvku, níže si můžete prohlédnout, co jsme schopni za konkrétní částky obstarat. Prostředky jsou využívány na zajištění služeb pro naše klientky.

              


Materiální pomoc

Kdo z nás kdy nedostal parfém či mýdlo, které nebylo úplně dle našich představ. Máte doma takové? Přebytečné a nepoužité hygienické pomůcky či kosmetiku můžete darovat někomu, kdo přebytky rozhodně netrpí.

 

 


Nákup na Givt.cz 

POMÁHAT DLOUHODOBĚ         PODPORA NÁKUPEM

Věděli jste, že lze pomoci jen tím, že si nakoupíte ve svém oblíbeném e-shopu? Je to naprosto jednoduché, stačí při nákupech začít na stránce givt.cz! Na této stránce naleznete seznam obchodů a neziskových organizací, které můžete podpořit. Naše je mezi nimi také.


Rozšiřte naši síť spolupracujících odborníků

Chcete pomoci osobně a svou činností se zapojit do naší práce? Máte ordinaci či poskytujete konzultační služby? Vylepte náš malý informační letáček u vás na pracovišti, v současné době je připravený pro Moravskoslezský kraj, ale klidně ho vyrobíme i pro vás na míru. Napište si o samolepku!

Umíte fotit či víte jak na dobrou reklamu na internetu? Pomozte ženám s jejich inzeráty. Chcete se podílet na osvětě týkající se HIV? Pojďte s námi oslovovat veřejnost v rámci našeho testování na HIV. Kontaktujte nás!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

Informace o GDPR v naší organizaci naleznete zde: https://rozkosbezrizika.cz/gdpr-v-r-r/


Sdílení na sociálních sítích

Sledujte naše aktivity na Facebooku a Instagramu. Pokud Vás některá z našich aktivit zaujme, sdílejte ji se svými přáteli.

         

 


Máte-li vlastní nápad, jak nás podpořit, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce. Děkujeme!