English

Podpořte nás. Konkrétně

Podpořte nás. Konkrétně

Pokud byste nás chtěli finančně podpořit, můžete si vybrat konkrétně, na co Vaše finance využijeme. Prostředky budou použity na zajištění služeb pro naše klientky. Naše organizace ze svého poslání usiluje o snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb. Jde o rizika sociální (stigma, nerespektující přístup, sociální vyloučení aj.), ale také zdravotní, kam patří především riziko nákazy pohlavně přenosnou infekcí (HIV, syfilis, hepatitidy, kapavka, chlamydie, aj.). My v R-R víme, že lidé se vždycky nechovají zodpovědně, nehody typu “prasklý kondom” se v životě stávají a žádná ochrana není 100%.

  • Rozmýšlíte se nad tím, zda nás finančně podpoříte? Máme pro vás seznam důvodů, proč je rozhodnutí podpořit nás správné:
  • DÁRCOVSTVÍ ZPŮSOBUJE ROZKOŠ … to je vědecky dokázané.
  • Chráníme zdraví veřejnosti. V roce 2018 jsme pracovali s přibližně s 3500 ženami, které poskytují placené sexuální služby. Kdyby každá žena měla jednoho zákazníka denně, tak dojdeme k číslu přes milion lidí, což je počet ohrožených osob za rok. Ve hře jsou ještě manželky, přítelkyně a děti zákazníků. Naše motto: “Zdraví každého z nás ovlivňuje zdraví nás všech”, má své opodstatnění.
  • Stigma spojené se sexuální prací je příliš vysoké na to, aby ženy žádaly vyšetření u svých lékařů. V rámci běžného vyšetření na gynekologii se nedělají komplexní vyšetření na PPI.
  • Umíme pohlavně přenosné infekce diagnostikovat, ale také zajistit léčbu diskrétně a s respektem.
  • Vyšetření poskytneme i cizinkám, které nemají možnost využít zdravotní péče v ČR.
  • Po zdravotní stránce obsáhneme široké pole sexbyznysu – v rámci terénní práce a odborného sociálního poradenství pracujeme se samotnými ženami, při testování veřejnosti se zákazníky a širokou veřejností.
  • Chceme dopřát některým ženám to, na co mají právo a nejsou schopny si to samy obstarat. Tím máme na mysli to, co nám přijde jako základní: hygienické potřeby, kosmetika a podobné prostředky.

Na co konkrétně použijeme určité finanční částky si můžete prohlédnout na následujících grafických “dlaždicích”: