English

Aktuality

Thumb
Thumb

R-R České Budějovice: Hledáme dobrovolnice na pozici sociální pracovnice, zdravotní sestra

POŽADUJEME:
– ukončené VOŠ nebo VŠ v oborech vzdělání zaměřených na práci ve zdravotnictví či sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost (podrobněji viz § 110 zákona o Sociálních službách č. 108/2006 SB v platném znění,
– schopnost práce s klientkami, empatii, asertivní jednání, týmovost, komunikativnost,
– znalost světového jazyka výhodou,
– uživatelskou znalost PC, zejména programy: Word, Excel, orientace na internetu,
– bezúhonnost, zdravotní způsobilost, právní způsobilost,
– řidičský průkaz typu B s aktivní praxí,
– vzdělání zdravotní sestry výhodou.

NABÍZÍME:
Dynamický pracovní kolektiv s citem pro týmovou práci a zároveň prostorem pro seberealizaci a vzdělávání. Možnost získat zkušenosti a praxi pro své další zaměstnání. Možná finanční odměna.

PODROBNÝ POPIS POZICE
V rámci pozice terénní sociální pracovnice se jedná především o:
– terénní sociální práci v oblasti Českých Budějovic a Jihočeského kraje,
– podílení se na rozvoji služeb organizace v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji,
– paplňování standardů kvality poskytované sociální a terénní služby,
– podílení se na tvorbě a realizaci projektů.

V rámci pozice edukačně sociální pracovnice (zdravotní sestra) se jedná hlavně o:
– provádění testů na pohlavně přenosné infekce (HIV, syphilis)
– poskytování zdravotního poradenství
– poskytování před a po testového poradenství
– činnost zdravotní sestry v dermatovenerologické ambulanci R-R.

Nástup: leden 2015

Své životopisy a motivační dopisy prosím posílejte do 21. 12. 2014 na adresu martiskova@rozkosbezrizika.cz, tel: 775 133 133, vyřizuje paní Mgr. Petra Martíšková.

Pochod s červenými deštníky – 17. prosince 2016

Fotografie z pochodu R-R proti násilí na sexuálních pracovnicích. Vycházeli jsme z Karlova náměstí, kde nabízíme klientkám naše sociální poradenství a zdravotní služby,…
celý článek

Konference R-R: Strukturální násilí a ženy ze sexbyznysu

V polovině června 2016 uspořádala R-R konferenci k tématu násilí a nekorektního jednání ze strany policie a strážníků vůči sexuálním pracovnicím. Žádost o…
celý článek

Testování veřejnosti na HIV s Toulavou sanitkou R-R

Během letošních testování veřejnosti jsme odhalili už tři nové případy HIV. Buďte na sebe opatrní, a když si nejste jistí zdravím svého sexuálního…
celý článek