English

Aktuality

Thumb
Thumb

Pomozte nám v boji proti násilí na ženách pracujících v sexbyznysu

O co se jedná?

Ke společné diskusi hledáme ženy, které byly v souvislosti s poskytováním sexuálních služeb v kontaktu s policií či strážníky a jsou ochotné podělit se o své zkušenosti. Pomůžou nám tak hledat cestu, kterým směrem usilovat o změny směřující k většímu bezpečí poskytování sexuálních služeb.

O co Vás požádáme, pokud se diskuse účastníte?

Na společné diskusi, kde bude 4-10 žen, se Vás budeme ptát na to, jaké jsou podmínky pro poskytování sexuálních služeb v místě, kde pracujete, jaká vnímáte při práci rizika a jaké máte zkušenosti s policí a strážníky. Bude nás zajímat, jak by se situace mohla změnit k lepšímu a kdo by se o to měl postarat.

Co je ještě důležité vědět?

Uvítáme Vaši otevřenost. Pamatujte prosím, že v diskusi můžete odpovědět jen na ty otázky, na které sama chcete.

Diskuse bude nahrávána na diktafon a bude pořízen přepis. V přepisu nebudou uváděna jména či jiné podobné údaje, podle kterých by mohlo být jasné, kdo s námi hovořil. Členky výzkumného týmu jsou vázané mlčenlivostí, takže nesmí mluvit o konkrétních věcech a lidech, o kterých se dozvěděly v rámci rozhovoru.

Za váš čas (cca 3,5 hod), který rozhovorem s námi strávíte, obdržíte HONORÁŘ. Skupinová diskuse proběhne v Impact Hub Ostrava Sokolská třída 1263/24, 702 00 Ostrava v úterý 22. 9. v době od 15:00 do cca 18:30 hodin. (můžeme si s Vámi dát sraz na jiném místě a doprovodit Vás)

Pokud máte zájem o spolupráci či Vás zajímají další informace, kontaktujete Moniku Střelkovou, tel.: 777 180 186, nebo mailem ostravsko@rozkosbezrizika.cz nejpozději do 21. září. Napište prosím, kde pracujete (klub, privát, ulice, escort apod.) a jak dlouhou dobu.

loga osf ng

Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Spojme se proti násilí na ženách ze sexbyznysu, č. 628.

Testování veřejnosti

Jako každý rok, i letos budeme testovat veřejnost na HIV. Navštívíme několik festivalů a testovat se bude i na našich poradenských centrech v…
celý článek

17. prosinec 2017 pod červenými deštníky

Na násilí páchané na ženách a mužích poskytujících sexuální služby jsme v neděli 17. prosince 2017 upozornili happeningem na Palackého náměstí v Praze.…
celý článek

Slavnostní ples k 25. výročí R-R

ROZKOŠ bez RIZIKA uspořádala při příležitosti 25. výročí založení organizace slavnostní ples, který se konal 1. dubna 2017 v KD Domovina pod záštitou…
celý článek