ROZKOŠ je potřeba

sup1

Sexuální pracovnice se setkávají se stigmatizací, násilím a nepochopením. V R-R  je nehodnotíme. Chápeme je a umíme jim poradit, kdy a jak využít svých práv. Ženám poskytujeme dluhové, právní a pracovní poradenství, terapeutické a zdravotní služby. Poradenství probíhá v bezpečném neutrálním prostoru našich center a mobilní ambulance.

Terapeutky R-R poskytnou sexuálním pracovnicím kolem 250 terapeutických sezení za rok, kdy s nimi řeší odchod ze sexbyznysu, násilí, dvojí život, strach z prozrazení nebo nízké sebevědomí. 

testováním na pohlavně přenosné nemoci se dostáváme ke klientkám do nočních klubů, na priváty a do ulic. Za jediný rok na HIV a další pohlavně přenosné infekce otestujeme přes tři tisíce sexuálních pracovnic, tedy přibližně čtvrtinu všech žen ze sexbyznysu v ČR.

Žijeme divadlem. Náš amatérský divadelní spolek Rozkoš hýbe už více než 10 let životy herců a hereček z řad sexuálních pracovnic a pracovníků a lidí žijících na ulici. Těm co se cítí být dole umožňujeme zažít úspěch a radost ze společné práce.

Chceme, aby ROZKOŠ pokračovala, a proto potřebujeme Vás, Vaší podporu.

Chci ROZKOŠ!

Finanční dary zasílejte na účet: 818118881/2010
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte svůj e-mail, abychom vám mohli poděkovat a informovat vás o činnosti R-R.

Rozkošný klub
Darováním alespoň 600 korun ročně se stanete členkou nebo členem Rozkošného klubu. Jednou za měsíc obdržíte newsletter a jednou ročně vytištěnou výroční zprávu. Pravidelně vás tak budeme informovat o naší práci, o dění v R-R a především o tom jak nakládáme se svěřenými prostředky.

Kontakty
V případě dotazů nebo nejasností se neváhejte obrátit na Radku Jáskovou, která má v R-R na starost komunikaci s dárci a dárkyněmi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

sup2

Má to smysl. Reakce na sociální a zdravotní služby R-R:

„Chtěla bych doporučit všem terapii v R-R. Terapeutky jsou především vstřícné, milé, lidské a nedělají rozdíly, kdo kým je. Mají porozumění, když se člověk octne v těžké životní situaci a snaží se, aby se našlo to nejschůdnější řešení a s citem poradí."

„V organizaci R-R jsem absolvovala několik kurzů, které mě hodně obohatily a ponaučily, za což jsme velmi vděčná. Ale největší plus, které v organizaci je, jsou ženy, které v ní pracují. Naprosto profesionální, oddané své práci, ale především milé, sdílné, empatické a hlavně lidské. Setkala jsme se vždy s perfektním přístupem. Za vše moc a moc děkuji."

„Do R-R chodím, protože si cením svého zdraví. S přístupem personálu centra jsem spokojená."

„Centrum R-R sexuálním pracovnicím hodně pomáhá. Vyřídila jsem si zde vše, co jsem potřebovala."

„Chodím k vám, protože vám důvěřuji. S prací v sexbyznysu bych se žádnému doktorovi nesvěřila, protože mám pocit, že ženy odsuzují a mají předsudky. Věřím R-R od chvíle, kdy jsem si poprvé zašla udělat testy. R-R mi pomohla s psychickým stavem a při důležitých životních rozhodnutích."

„Děvčata z centra jsou velice ochotná, příjemná a dokážou poradit. Myslím, že vaše centrum dělá pro klientky maximum."

„R-R mi pomohla se vším, co jsem potřebovala, nemůžu si na holky stěžovat."

„R-R = příjemné pracovnice bez předsudků, vyslechnou, poradí, pomůžou. Důležitá je pro mě lékařská prohlídka, testy a konzultace."

„Bezva kolektiv, pomohou ti s radou ohledně čekoholi, navíc je v centru možnost dostat nějaké jídlo i oblečení."

„R-R bych doporučila svým kolegyním pro naprostou anonymitu, otevřenost a toleranci, ať už se budete potřebovat vypořádat s čímkoliv. R-R mi pomohla s návratem do života po složitém období. Líbila by si mi služba telefonické krizové intervence, při které by se dalo otevřeně hovořit o čemkoliv a víc vzdělávacích kurzů."