English

Aktuality

Thumb
Thumb

Nabízíme bezplatný kurz sebeobrany Krav Maga. Nenechte si ubližovat

Čtyřhodinový kurz nazvaný „Nenechte si ubližovat“ je doslova ušit na míru situacím, do kterých se můžete při své práci dostat. Zvládnutí základních technik sebeobrany a obranných reakcí pro případ nouze Vám může pomoci zvládnout nečekané situace – ať už v práci či v osobním životě.

Podrobnosti o kurzu najdete na webu: http://www.krav-maga.cz/kalendar-akci/nenechte-si-ublizovat—low-light-seminar.html

Termínem kurzu je sobota 5. 11., 16 – 20 hod., odehrávat se bude v Praze.
Můžete se spolehnout na to, že nebudete k ničemu nuceny ani o sobě nebudete muset podávat žádné osobní informace, nikdo z účastníků kurzu nebude o Vaší profesi vědět. Před začátkem kurzu lektorovi pouze předáte voucher, který si vyzvednete u nás v R-R nebo Vám jej můžeme zaslat e-mailem.

Po absolvování kurzu Vám darujeme pepřový sprej (tzn. tekutá střela), který se budete v rámci kurzu učit používat. Jedná se o velmi efektivní nástroj, který Vám při správném použití může doslova zachránit život.

Pokud máte o kurz vážný zájem, dejte nám vědět co nejdříve, nejdéle však do 2. 11. Můžete nám napsat email na horvathova@rozkosbezrizika.cz nebo nás kontaktovat na telefonním čísle 773 752 900.

Období blížících se vánočních svátků je často dobou stresu a shonu, kdy se všichni snažíme uspokojit potřeby a přání našich blízkých a přátel. Zkuste věnovat chvíli sobě samotným a darovat si pocit bezpečí a jistoty. Odbodbný kurz absolvovaly i pracovnice R-R a můžeme ho jen doporučit!

Pokud od nás nechcete dostávat další e-maily, stačí odpovědět „NE“.

Děkujeme za pozornost a přejeme hezké dny.

Za kolektiv organizace R-R,
Terezie Horváthová


5 MHMPKurzy sebeobrany jsou realizovány za podpory
magistrátu hlavního města Praha.

Pochod s červenými deštníky – 17. prosince 2016

Fotografie z pochodu R-R proti násilí na sexuálních pracovnicích. Vycházeli jsme z Karlova náměstí, kde nabízíme klientkám naše sociální poradenství a zdravotní služby,…
celý článek

Konference R-R: Strukturální násilí a ženy ze sexbyznysu

V polovině června 2016 uspořádala R-R konferenci k tématu násilí a nekorektního jednání ze strany policie a strážníků vůči sexuálním pracovnicím. Žádost o…
celý článek

Testování veřejnosti na HIV s Toulavou sanitkou R-R

Během letošních testování veřejnosti jsme odhalili už tři nové případy HIV. Buďte na sebe opatrní, a když si nejste jistí zdravím svého sexuálního…
celý článek