English

Aktuality

Thumb
Thumb

NABÍDKA PRÁCE: Zdravotní sestra – Praha

Náplň práce:

  • výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce
  • poradenství, individuální plánování a s tím spojená administrativa
  • terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 3-5 krát za měsíc
  • spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

Požadujeme:

  • ukončené SŠ se zdravotnickým zaměřením,
  • registraci zdravotní sestry, která splňuje kvalifikační předpoklady dle zákona č.189/2008 Sb., § 5, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 424/2004 Sb., § 4, kterým se stanovuje odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotnické pracovnice, která provádí činnosti bez odborného dohledu,
  • znalost AJ na komunikativní úrovni,
  • uživatelská znalost PC, zejména programy: Word, Excel, orientace na internetu,
  • bezúhonnost, zdravotní a právní způsobilost
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách
  • spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci na HPP, úvazek 1,0
  • zaškolení a supervizi, další vzdělávání
  • kancelář v centru Prahy
  • práci se společenským přesahem
  • přátelský kolektiv

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.

Nástup dle dohody.

Chcete-li se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím vaše CV a motivační dopis na personalistika@rozkosbezrizika.cz.

Testování veřejnosti

Jako každý rok, i letos budeme testovat veřejnost na HIV. Navštívíme několik festivalů a testovat se bude i na našich poradenských centrech v…
celý článek

17. prosinec 2017 pod červenými deštníky

Na násilí páchané na ženách a mužích poskytujících sexuální služby jsme v neděli 17. prosince 2017 upozornili happeningem na Palackého náměstí v Praze.…
celý článek

Slavnostní ples k 25. výročí R-R

ROZKOŠ bez RIZIKA uspořádala při příležitosti 25. výročí založení organizace slavnostní ples, který se konal 1. dubna 2017 v KD Domovina pod záštitou…
celý článek