V úterý dne 20.3. mezi 16:00-18:00 hod. se můžete díky přistavené venerologické sanitě u Poradenského centra Ostrava (Macharova 7, 702 00 Ostrava) nechat bezplatně vyšetřit na pohlavně přenosné infekce (HIV, syphilis, hepatitidy C a B, kapavka, chlamýdie).

Další takovou možnost budete mít v březnu ještě v úterý  27.3. 2018 mezi 16:00-19:00 hod. Testování je určeno pro ženy pracující v sexbyznysu, starší 18ti let.

Pro případné dotazy se obracejte na vedoucí poradenského centra Moniku Střelkovou, tel.: 777 180 186, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na třech našich poradenských centrech bude změna v otvíracích hodinách, případně v poskytovaných službách.

OSTRAVA: 20.3. 2018 bude otevřeno pouze od 16 do 18 hodin

BRNO: 19.3. – 23.3.2018 bude středisko uzavřeno

PRAHA: 29.3. 2018 bude omezen provoz střediska – budeme prov ádět pouze rychlotesty a předávat výsledky testování, 2.4.2018 bude středisko uzavřeno

středa, 14. 3. 2018 od 10:41

Hledáme recenzenta/recenzentku

Organizace ROZKOŠ bez RIZIKA a Spolek Ulice Plzeň v roce 2016 dokončili společně projekt Spojme se proti násilí na ženách ze sexbyznysu, který usiloval o hledání cest k potírání strukturálního násilí na sexuálních pracovnicích. Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Jedním z výstupů projektu je také publikace "Jde to i jinak! Analýza vztahů sexuální práce, zákonů a policie". Ta shrnuje výsledky výzkumu k tématu násilného a nekorektního chování strážníků a policie vůči sexuálním pracovnicím, věnuje se vlivu represivních politik na bezpečí v prostoru, kde ženy pracují, a také dopadům do oblasti lidských práv sexuálních pracovnic.

Hledáme vhodného odborníka, recenzenta/recenzentku, který by recenzi na naši práci napsal. Práce bude honorovaná.

V případě zájmu kontaktujte Báru Pšenicovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak jsme slibovali, grafické studio Heyduk, Musil & Strnad s.r.o. pro nás připravuje nejen nové logo, ale i webové stránky a další standardní propagační a informační materiály. Na web si ještě chvíli počkáme, nicméně s logem se můžete seznámit již nyní.

Nový redesign jsme si nadělili k blížícím se 26. narozeninám, které oslavíme již 12. dubna. Logo prošlo pouze malou korekcí, původní návrh se srdcem se nám všem stále líbí a je velmi nadčasový, přesto, že nás provází od začátku fungování organizace. Web jsme používali skoro 10 let, novou grafiku i strukturu si rozhodně zaslouží.

S novým grafickým designem jsme se rozhodli přivítat i novou posilu na pozici PR managera. Alžběta pro nás spravuje komunikaci uvnitř firmy i ven, ve spolupráci s jednotlivými divizemi připravuje promo a info materiály a přebírá dohled na fundraisingem, který jsme poslední měsíce trochu zanedbávali. „Na spolupráci s R-R se moc těším, neziskový sektor je pro mne nový, což je vítaná výzva! Doufám, že nová grafika a plánované akce se budou líbit a nastartujeme tak další etapu fungování organizace.“ Říká nová PR managerka Alžběta Musilová.

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci s pestrou náplní. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.


Hledáme zdravotní sestru pro terénní práci v Ústí nad Labem a Teplicích.

Náplň práce:

 • výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce
 • poradenství, individuální plánování a s tím spojená administrativa
 • terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 3-5 krát za měsíc
 • spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

Požadujeme:

 

 • ukončené SŠ se zdravotnickým zaměřením
  • uživatelská znalost PC, zejména programy: Word, Excel, orientace na internetu
  • bezúhonnost, zdravotní a právní způsobilost
 • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
 • ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách
 • spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
 • časová flexibilita
 • výhodou kurz pracovníka v sociálních službách, komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

×        práci na DPP (cca 20-30 hodin měsíčně)

×        zaškolení a supervizi, další vzdělávání

×        práci se společenským přesahem

×        přátelský kolektiv

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.


Nástup dle dohody.

Chcete-li se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím vaše CV a motivační dopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jsme organizace poskytující sociální a zdravotní služby ženám pracujícím v sexbyznysu. Zabýváme se prevencí HIV, diagnosou a léčbou pohlavně přenosných infekcí, pořádáme akce pro veřejnost, přednášíme, lektorujeme. Bližší informace viz. www.rozkosbezrizika.cz

Nabízíme

 • zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
 • práci na DPP

Požadujeme

 • atestaci v oboru dermatovenerologie
 • bezúhonnost, zdravotní způsobilost, právní způsobilost
 • ochotu pracovat jednou týdně (úterý) v podvečerních hodinách od 16 do 19 hodin;

Nástup možný po domluvě.

Podrobnější informace: Mgr. Monika Střelková, tel: +420 777 180 186, e: strelkova (zavinác) rozkosbezrizika.cz

Své životopisy prosím zasílejte na adresu personalistika (zavináč) rozkosbezrizika.cz

neděle, 24. 12. 2017 od 11:38

PF 2018

PF 2018!

Na 17. prosince připadá Světový den ukončení násilí na ženách a mužích v sexbyznysu. Jak ROZKOŠ bez RIZIKA upozorňuje, násilí páchané na ženách a mužích, kteří se živí sexem, je často zlehčováno či opomíjeno. Každoročně přitom ohrožuje lidské životy.

středa, 13. 12. 2017 od 16:44

Vánoční provoz středisek

Rádi bychom upozornili na následující omezení provozu našich center.

ROZKOŠ bez RIZIKA pořádá 17. prosince v rámci Světového dne za ukončení násilí na sexuálních pracovnicích akci od 12:30 do 16 hodin na Palackého náměstí v Praze.

Strana 1 z 50

EasyCookieInfo

« Březen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Audio příběh