English

Aktuality

Thumb
Thumb

Dny otevřených dveří v Poradenských centrech R-R

Smyslem odborného sociálního poradenství R-R je pomoci naší cílové skupině v nepříznivé sociální situaci. Poskytujeme potřebné informace k řešení životních problémů jako je ztráta bydlení, zadlužení, problémů ve vztazích apod. Nabízíme podporu při řešení těchto situací, podporu při rozhodnutí a při odchodu ze sexbyznysu. Poskytujeme informace ke snížení rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb.

Dny otevřených dveří:

České Budějovice – 2.10.2017 od 9 do 13 hodin

PC CB

Poradenské centrum v Českých Budějovicích bude otevřené od 9 do 13 hodin. Kromě prezentace našich služeb budou k dostání naše publikace zdarma.

Brno – 3.10.2017 od 9 do 12 hodin

PC Brno

Těšit se můžete na prezentaci našich služeb, promítání filmu Magda aneb S tebou ne!. Volně k dispozici budou materiály a publikace k tématu sexbyznysu.

Ostrava – 5.10.2017 od 9 do 12 hodin

PC Ostrava

Těšit se můžete na prezentaci našich služeb, promítání filmu Magda aneb S tebou ne! a na besedu s naší peer poradkyní, paní Mirkou.

Praha – 6.10.2017 od 9 do 15 hodin

PC Praha

Kromě prezentace našich služeb se můžete těšit také na promítání filmu Magda aneb S tebou ne! v 10, 12 a 14 hodin a následnou debatu dotýkající se témata násilí.

Testování veřejnosti

Jako každý rok, i letos budeme testovat veřejnost na HIV. Navštívíme několik festivalů a testovat se bude i na našich poradenských centrech v…
celý článek

17. prosinec 2017 pod červenými deštníky

Na násilí páchané na ženách a mužích poskytujících sexuální služby jsme v neděli 17. prosince 2017 upozornili happeningem na Palackého náměstí v Praze.…
celý článek

Slavnostní ples k 25. výročí R-R

ROZKOŠ bez RIZIKA uspořádala při příležitosti 25. výročí založení organizace slavnostní ples, který se konal 1. dubna 2017 v KD Domovina pod záštitou…
celý článek