English

Aktuality

Thumb
Thumb

Dny otevřených dveří v Poradenských centrech R-R

Smyslem odborného sociálního poradenství R-R je pomoci naší cílové skupině v nepříznivé sociální situaci. Poskytujeme potřebné informace k řešení životních problémů jako je ztráta bydlení, zadlužení, problémů ve vztazích apod. Nabízíme podporu při řešení těchto situací, podporu při rozhodnutí a při odchodu ze sexbyznysu. Poskytujeme informace ke snížení rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb.

Dny otevřených dveří:

České Budějovice – 2.10.2017 od 9 do 13 hodin

PC CB

Poradenské centrum v Českých Budějovicích bude otevřené od 9 do 13 hodin. Kromě prezentace našich služeb budou k dostání naše publikace zdarma.

Brno – 3.10.2017 od 9 do 12 hodin

PC Brno

Těšit se můžete na prezentaci našich služeb, promítání filmu Magda aneb S tebou ne!. Volně k dispozici budou materiály a publikace k tématu sexbyznysu.

Ostrava – 5.10.2017 od 9 do 12 hodin

PC Ostrava

Těšit se můžete na prezentaci našich služeb, promítání filmu Magda aneb S tebou ne! a na besedu s naší peer poradkyní, paní Mirkou.

Praha – 6.10.2017 od 9 do 15 hodin

PC Praha

Kromě prezentace našich služeb se můžete těšit také na promítání filmu Magda aneb S tebou ne! v 10, 12 a 14 hodin a následnou debatu dotýkající se témata násilí.

Pochod s červenými deštníky – 17. prosince 2016

Fotografie z pochodu R-R proti násilí na sexuálních pracovnicích. Vycházeli jsme z Karlova náměstí, kde nabízíme klientkám naše sociální poradenství a zdravotní služby,…
celý článek

Konference R-R: Strukturální násilí a ženy ze sexbyznysu

V polovině června 2016 uspořádala R-R konferenci k tématu násilí a nekorektního jednání ze strany policie a strážníků vůči sexuálním pracovnicím. Žádost o…
celý článek

Testování veřejnosti na HIV s Toulavou sanitkou R-R

Během letošních testování veřejnosti jsme odhalili už tři nové případy HIV. Buďte na sebe opatrní, a když si nejste jistí zdravím svého sexuálního…
celý článek